Szkoła Podstawowa w Miłowicach

http//czadzik.rox.pl/

PROGRAMY

LISTA PROPONOWANYCH DO ZABRANIA RZECZY NA ZIELONĄ SZKOŁĘ
________________________________________________________________

ODJAZD:

Wrocław Główny: 0:12, (7.06.2010) (Wrocław – stacja początkowa)

Gdynia Główny: 9:05

PRZYJAZD:

Gdynia Główna: 22.11 (Gdynia – stacja początkowa)

Wrocław Główny: 6.04 (12.06.2010)

________________________________________________________________

1. MYDŁO, PASTA DO ZĘBÓW, GRZEBIEŃ, SZAMPON DO WŁOSÓW, KREM DO OPALANIA

2. OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

3. DWA RĘCZNIKI DO WYCIERNIA

4. RĘCZNIK KOMPIELOWY

5. PIŻAMA

6. BIELIZNA OSOBISTA, NAJLEPIEJ NA KAŻDY DZIEŃ CZYSTA

7. DRES

8. WYGODNE OBUWIE, KLAPKI, ADIDASY, SANDAŁKI, PAPCIE

9. WORECZKI FOLIOWE NA BRUDNĄ BIELIZNĘ

10. CHUSTECZKI HIGIENICZNE, PAPIER TOALETOWY NA PODRÓŻ

11. BLOK, CIENKI ZESZYT, KREDKI, OŁÓWEK, DŁUGOPISY

12. KUBEK DO PICIA

13. ŚRODKI ZABEZPIECZAJĄCE PRZED CHOROBĄ LOKOMOCYJNĄ

14. CIEPŁA KURTKA I GRUBA CZAPKA

15. CZAPKA Z DASZKIEM

16. KILKA PAR SPODNI

17. PŁASZCZ PRZECIWDESZCZOWY

18. GRUBSZA BLUZKA LUB CIEPŁE SWETERKI

19. STROJE LETNIE, BLUZKA Z KRÓTKIM RĘKAWEM, CIENKIE SPODNIE

20. SPODENKI GIMNASTYCZNE, KĄPIELÓWKI I STRÓJ KĄPIELOWY

21. POSIŁEK I PRZEKĄSKI NA PODRÓŻ

22. APARAT FOTOGRAFICZNY I TELEFON KOMURKOWY TYLKO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ (BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ

SKORZYSTANIA Z TELEFONU NAUCZYCIELA)

23. KIESZONKOWE, BĘDZIE JE MOŻNA SKŁADAĆ U OPIEKUNÓW

24. JEŻELI DZIECKO PRZYJMUJE LEKI, TO FOLIOWY Z LEKAMI I ZAPISANY NA KARTCE DOKŁADNY OPIS GODZIN

ZAŻYWANIA I DAWKI PODAWANEGO LEKU

25. KARTECZKA Z ZAPISANYMI TELEFONAMI KONTAKTOWYMI DO RODZICÓW

26. MAŁY PODRĘCZNY PLECAK LUB WYGODNA TOREBKA NA WYCIECZKI



___________________________________________________________________________________



Program zielonej szkoły

______________________

Dzień 1

1. Przyjazd do Gdańska
2. Przejazd z dworca PKP do ośrodka zakwaterowania
3. Wykład wprowadzający w temat wycieczki
4. Przejazd tramwajem do Nowego Portu / Latarnia Morska, Historia Westerplatte
5. Powrót do ośrodka i kolacja

Dzień 2 (Gdynia)

1. Śniadanie
2. Przejazd do Gdyni
3. Zwiedzanie
Góra Kamienna
Muzeum Marynarki Wojennej
Bulwar nadmorski
Marina Jachtowa
Molo Południowe
Dar Pomorza
4. Czas wolny
5. Powrót do ośrodka i obiadokolacja

Dzień 3 (Gdańsk Oliwa + Sopot)

1. Śniadanie
2. Przejazd tramwajem do Gdańska Oliwy
3. Zwiedzanie
Park Oliwski
Katedra Oliwska
Muzeum Etnograficzne lub Wzgórza Widokowe
4. Przejazd do Sopotu
5. Czas wolny
6. Krzywy Domek, pomnik Haffnera
7. Molo
8. Powrót do ośrodka i obiadokolacja

Dzień 4

1. Śniadanie
2. Przejazd do Gdańska
3. Zwiedzanie Głównego Miasta
Brama Wyżynna, zespół Przedbramia, Brama Złota
Droga Królewska, wejście do dworu Artusa
Przerwa 45 min
Brama Zielona
Długie Podbrzeże
Ulica Mariacka
Zbrojownia
Kościół Świętego Mikołaja
Wielki Młyn
Kościół Świętej Katarzyny
Czas wolny
4. Powrót do ośrodka i obiadokolacja

Dzień 5

1. Śniadanie
2. Przejazd do Gdańska
3. Muzeum Drogi do Wolności
4. Powrót do ośrodka
5. Wykwaterowanie
6. Wyjazd do domu

Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.Przejdź do galerii.